Prezentacja angielskojęzyczngo kierunku studiów >> Baltic Region Studies <<

Zapraszamy w Mikołajki – 6 grudnia 2022 r. – na prezentację jednego z angielskojęzycznych kierunków studiów, które są przygotowywane do uruchomienia 1 października 2023 r. w Instytucie Historycznym US pod nazwą:
    >> Baltic Region Studies <<
    Ten umiędzynarodowiony, interdyscyplinarny kurs został wypracowany w podczas Warsztatów celem przygotowania wspólnego programu studiów oraz przedmiotów poświęconych strefie bałtyckiej i pograniczy / Workshops zur Vorbereitung eines gemeinsamen Studienprogramms mit Fächern zu Ostsee- und Grenzraum w ramach naszego projektu.
    Program wydarzenia wpisanego w Dzień Otwarty Wydziału Humanistycznego US obejmuje:
    Baltic Region Studies, Kierunek Bałtyk! – prezentację kierunku – dr Paweł Migdalski – sala 067, godz. 9:00
    Bałtyk i morskość w propagandzie Ziem Odzyskanych – wykład – dr Paweł Migdalski – sala 069, godz. 9:30
    Serdecznie zapraszamy!!
    Instytut Historyczny Uniwersytetu Szczecińskiego
    6 grudnia / Dezember 2022, g. 9:00.